Benefice na piesku. Pre dobrú vec budú hrať aj Kolocová sa Sluková

“Je to moc pekný projekt, ale v skorších rokoch sme sa zo zdravotných dôvodov alebo kvôli nevyhovujúcemu termíne zúčastniť nemohli. Tento rok nás ale usporiadatelia oslovili veľmi v predstihu, a tak sme si na túto akciu mohli urobiť čas a už sa na ňu veľmi tešíme, “nechali sa počuť Kolocová sa Sluková, ktorým sa prezýva Kiki a Maki.

S projektom benefičného turnaja, ktorý si kladie za cieľ podporiť vybrané neziskové organizácie, prišiel pred tromi rokmi majster Českej republiky z roku 2011 Martin Tichý. Podľa neho je dôležité presunúť pozornosť, ktorá je upriamená na vrcholových športovcov, na prospešnú vec.Tento rok si výťažok rozdelí Centrum Anabell, ktoré pomáha osobám s poruchou príjmu potravy, a Hospic svätej Hedvigy, ktorý sa zameriava na dôstojný a bezbolestný odchod umierajúcich.

Scenár benefičného turnaja, ktorý je unikátny svojím konceptom, sa nemení. Večer 16. novembra sa v Theatro Music Clube uskutoční dražba najlepších hráčov a hráčok českého i slovenského plážového volejbalu. Každý má skutočne svoju vyvolávaciu cenu a záujemcovia prihadzujú rovnako ako v aukčnej sieni.Ten, kto ponúkne najvyššiu sumu má možnosť 1x bet bonus si druhý deň po boku elitného beachaře zahrať.

Turnaj sa koná v Beachklubu Pankrác a okrem Kiki a Maki alebo Tichého bude možné bojovať o Martinu Bonnerovej a Barboru Hermannová, olympionik Přemysla Kubala, Henricha Weissa, slovenský reprezentantku Natáliu Dubovcovú a ďalšie.

V minulom roku sa za najviac peňazí vydražila vtedy úradujúci majsterka republiky Barbora Hermannová, na ktorú záujemca prihodil 16 tisíc korún. “Keďže je to naša dražiacou premiéra, tak si vôbec netrúfame žiadne sumy odhadovať.Dúfame ale, že si nás niekto vydraží za veľa peňazí a my tak budeme platnými charitatívnymi pomocníkov, “hovoria Kolocová sa Sluková.

Víťazná dvojica sa môže tešiť na dve letenky balónom v Českom raji, ktoré jej venujú Hoši v koši.

Do turnaja sa môžu prihlásiť ľubovoľné zmiešané dvojice, nielen tie, ktoré vzídu z dražby. Viac informácií je na nových webových stránkach turnaja www.beneficniturnaj.cz, ktoré pre organizátorov bez nároku na honorár vytvoril Karel Fořt. “Som radi, že aj ostatní pochopili našu myšlienku a chcú nám pomôcť,” uviedol Martin Tichý.Logo pre turnaj navrhla Kateřina Hladíková, značka QuoStyl sa zase podieľa na tom, že každý účastník dostane po prvýkrát v rámci štartovného triko turnaja.

Benefice na piesku. Pre dobrú vec budú hrať aj Kolocová sa Sluková 5.00/5 (100.00%) 1 vote