Jamesa omotala nervozita a Cleveland prehral, ​​Westbrook si zlomil ruku

James nastúpil za Cleveland po štyroch sezónach strávených v Miami a jeho návratom žilo celé mesto. Na výkon v obnovenej premiére by však štvornásobný držiteľ ocenenia pre najužitočnejšieho hráča NBA najradšej zabudol. Nastrieľal síce 17 bodov, ale Bet365 premenil iba päť z 15 striel z poľa a pripísal si osem strát.

“Nešlo mi to, veľmi som toho neurobil,” ľutoval James a nepodarený výkon pripisoval nervozite. Cítil sa zviazaný očakávaním verejnosti. “Bol to mimoriadny večer. Ale som rád, že už skončil, “uľavil si.

Aj tímom z New Yorku zmietali emócie. “Mesto bolo v Raus. Bolo to neuveriteľné a bolo skvelé im ich nadšenie prekaziť, “opísal Bet365 atmosféru Amar Stoudemire.Jeho spoluhráč Carmelo Anthony bol s 25 bodmi najlepším strelcom zápasu, v domácom drese dal o tri menej Kyrie Irving. Kevin Love pri debute za Cleveland predviedol 19 bodov a 14 doskokov.

Oklahoma City, ktoré sa musia až do Bet365 bonus pre mobilné stávkovanie decembra zaobísť bez Kevina Duranta, nastúpilo k zápasu na palubovke Los Angeles Clippers len s deviatimi hráčmi, v druhej štvrtine navyše kvôli zlomenine pravej ruky odstúpil Russell Westbrook.

Thunder aj bez neho dokázali Clippers vzdorovať, druhú porážku v Bet365 sezóne pokánie. Domáce uhájili víťazstvo 93:90 vďaka presným trestným hodom v závere.V drese Oklahoma City si vylepšil osobný rekord na 32 bodov Perry Jones, Clippers viedli Blake Griffin s 23 a Chris Paul s 22 bodmi.

Celok zo štátu Oklahoma teraz čakajú perné týždne. Bude najmenej mesiac bez úderného dua Durant, Westbrook, ktoré pre mužstvo znamená prísun v priemere cez 50 bodov na zápas.

Rozohrávač Washingtonu John Wall nazbieral 30 bodov a 12 asistencií, čím výdatne pomohol k výhre nad Orlandom 105: 98. Poľský pivot Marcin Gort pridal 20 Bet365 bodov a 12 doskokov, súperovi nestačilo 23 bodov a 12 doskokov Nikoly Vučeviče.

Dallas Mavericks prehrali na svojom ihrisku Utah ľahko 120: 102.Hneď sedem domácich hráčov nastrieľal 12 a viac bodov, po 21 bodoch mali Chandler Parsons a Dirk Nowitzki.

Minnesota porazila Detroit 97:91 po tímovom výkone, žiadny z hráčov nemal viac ako 13 streleckých pokusov. Pistons nestačil ani skvelý príspevok náhradníkov, Bet365 ktorí nastrieľali 50 bodov.

viac o Bet365: bet-stavky.com/bet365-stavky-cez-mobil/

Rate this post