Nádeje A-League o Didier Drogba sú veľmi nepravdepodobné

Didier Drogba je presvedčený presťah do Austrálie, zdá sa byť veľmi nepravdepodobné, keď odchádzajúci útočník Chelsea neprítomný v turnaji Side Down a A-League ponúka dôkazy neúspešné.

Drogba bol pripravený sprevádzať novú anglickú Premier League Šampiónov na klubovej post-sezónnej prehliadke Thajska a Austrálie, kde budú hrať Sydney FC v utorok na výstavnom Bet365 zápase na štadióne ANZ pred očakávaným rekordným davom viac ako 83 000.

Boli posledným modrom pre legendárneho strikera Pobrežia Slonoviny, ktorý odišiel z kontraktu 30. júna a opustí londýnsky klub po 381 vystúpeniach a 164 góloch počas dvoch stínov a deviatich sezón v Stamforde Bridge.

Drogba nebol medzi tímom Chelsea, ktorý sa vo štvrtok dotkol v Bangkoku, potvrdzujúc predchádzajúce správy Guardianu, že Drogba nebude zapojený do turné družstiev v Austrálii. Taktiež sa rozumie ako Sydney FC, tak Western Sydney Wanderers rokovali s w S Drogbovým manažmentom, ale neviedli veľa nádeje na zabezpečenie 37-ročného veterána, ktorý silne naznačil, že sa presťahoval do Americkej majstrovskej ligy Soccer.Didier Drogba môže zasiahnuť do USA po titulnej prehliadke Chelsea Read more “To znamená, že obaja kluby v Sydney sa stále Bet 365 nachádzajú v love za novú medzinárodnú hviezdu, dni po tom, ako Sydney FC rozdelil cesty s rakúskym útočníkom Marcom Jankom.”

Drogba, ktorý je tiež spojený s blízkym východom , Tento týždeň potvrdil svoj záujem o hranie v USA a vylúčil stint s iným anglickým tímom.A poradca veteránov Thierno Seydi povedal, že niekoľko klubov vyjadrilo záujem o posledný zápas sezóny Chelsea, víťazstvo o Sunderland 3-1.

“Dáme si čas, aby sme o tom premýšľali.” Seydi v stredu povedal La Provence.

“(bývalý klub) Marseille nebude súčasťou tohto procesu, pretože klub sa nezdalo, že by mal záujem.”

Ďalšie Chelsea hviezdy boli vylúčené pre priateľské v Sydney, vrátane brankára Thibaut Courtois, keď očakáva narodenie svojho prvého dieťaťa a hráča Cesc Fabregas, ktorý práve prešiel malou operáciou nosa. Willian a Filipe Luis sú obaja pripravení na Copa America s Brazíliou, zatiaľ čo strelieri Oscar a Ramires sú obaja zranení. Ale premiéra porazená strana nebude bez veľkých mien, s hráčom EPL roka Eden Strážca nebezpečenstva a zbraň Diego Costa medzi tých, ktorí pricestovali v Sydney v nedeľu.

zdroj: http://sk.top10-bookies.com/bet365/

Rate this post